Felkészülés: Nolito vezérletével győztek a spanyolok! – videóval

A kora esti órákban az Európa bajnoki címvédő Spanyolország a bosnyák labdarúgó – válogatottat látta vendégül. A találkozó végén a tartalékosan felálló hazai együttes örülhetett, hiszen 3-1 arányban diadalmaskodni tudtak.

13333011_963706440391966_1598026425180570719_n

Spanyolország – Bosznia-Hercegovina 3-1 (2-1)
G.: Nolito(11.,18.), Pedro(90+5.) ill. Spahic(29.)
Kiállítva: – ill. Spahic(45+1.)

Az első találatig nem kellett sokat várni, hiszen a 11. percben Nolito révén a hazai csapat magához ragadta az előnyt. Néhány minutummal később a Celta de Vigo támadója ismételten bevette a vendégek hálóját. Negyed óra elteltével a bosnyákok örülhettek, miután Spahic a találkozó 29. percében szépíteni tudott. Az első játékrész hosszabbítása során, azonban ő, illetve társai sem lehettek túl boldogok, hiszen a játékvezető kiállította a rutinos védőt. A fordulást követően mindkét szövetségi kapitány minél több lehetőséget szeretett volna adni cserejátékosainak, a második félidő ráadásában viszont Vicente del Bosque tanítványai bebiztosították a győzelmet, a csereként beállt Pedronak köszönhetően, így a spanyolok 3-1-re diadalmaskodtak.