MLS: Az Orlando győzelemmel avatta fel új stadionját – videóval

Az Orlando City először játszott új stadionjában, amely elképesztően jóra sikeredett, ahogyan a hazaiak MLS-nyitánya is.

IMG_20170306_084837

Larin (a szurkolók előterében) beírta magát az Orlando City történelmébe! (forrás: twitter.com/MLS)

Az Orlando City csapata a New York City-t látta vendégül a stadionavatón, az MLS 1. fordulójában. Nem indult túl jól a találkozó a hazaiak számára, hiszen Kaká korán lesérült, és a 11. percben a brazil legendát Barnes váltotta. Negyedóra elteltével viszont megszületett a meccs első gólja, amely végül egyben az utolsónak is bizonyult. A hazaiak első találatát az új létesítményben Larin szerezte fejjel Barnes beadása után (1-0). Az otthon játszó együttesnek a lefújásig ez volt az egyetlen kaput eltaláló próbálkozása! Azonban ez is elég volt a sikerhez, annak ellenére is, hogy a második félidőben elképesztő mezőnyfölényt alakított ki a New York-i együttes. Sikerrel vette tehát az akadályt a stadionavatón az Orlando, amely fontos három pontot zsebelt be, ezt a győzelmet pedig a helyszínen 25.527 drukker láthatta!

Orlando City – New York City 1-0 (1-0)
Gólszerzők: Larin (15.), ill.