MLS: Döntetlen New Yorkban – videóval

A New York City múlt hétvégi lehengerlő sikere után ezúttal az MLS 3. fordulójában nem tudott remekelni hazai pályán. A metropoliszból a kanadai Impact csent el egy pontot.

IMG_20170318_213435

Hiába vezetett Wallace góljával a City, a vége iksz lett (forrás: twitter.com/MLS)

A New York-i együttes ugyan jóval többet birtokolta a labdát az első félidőben, ám a félidő hajrájáig várni kellett a hazai gólra. A 44. minutumban Wallace használta ki a védelem megzavarodását, és a kipattanót lőtte be, a labda szépen bepattogott a kapuba (1-0).

A fordulás után kiegyenlítettebb lett mezőnyben is a két csapat játéka, lövés viszont alig ment kapura, ám ebből is beakadt egy. A 68. percben minutumban Bernier zseniális ívelése után lőtt hatalmas és egyben zseniális gólt Oduro, a labda a léc alatt landolt, kiegyenlített a Montreal (1-1). A lefújásig ezután már nem esett több találat, így döntetlennel ért véget a találkozó. Mindkét klub 3 meccsen van eddig túl, a City 4, míg a Montreal eddig csupán két pontot szerzett.