Serie A: Döntetlen Torinóban

A Serie A, vagyis az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság tegnap esti, a 34. fordulóban megrendezett meccsen Torinóban osztoztak a csapatok a pontokon.

FC+Torino+v+UC+Sampdoria+Serie+BCw_znY50RJl

A Sampdoria nem bírta végig tartani a torinói csapat tagjait (forrás: zimbio.com)

Tegnap este az olasz élvonal 34. fordulójának folytatásaként a Torino a Sampdoria csapatát fogadta.

Sok tétje nem volt a bajnokinak, melynek 12. percében a vendégek nagyszerű fiatal futballistája, Schick vágta be védhetetlenül Hart kapujába a labdát (0-1)!

Tíz perccel ezután Hart viszont mentett – az angol akkor Bruno Fernandes közeli próbálkozását fogta ki. A szünetig több gól azonban már nem esett.

A folytatásban próbálta a kezdeményezést magához ragadni a hazai gárda. Az 56. percben még Puggioni jól lépett ki a kapujából, ahogy a 71. minutumban Belotti löketét is fogta a vendégek hálóőre.

Azonban Iturbe a 78. percben már betalált, így összejött a torinói egyenlítés (1-1).

A találkozó ezzel az eredménnyel zárult, a Torino maradt a 9., míg a Sampdoria a 10. helyen.

Torino – Sampdoria 1-1 (0-1)
Gólszerzők: Iturbe (78.), ill. Schick (12.)