Videó: Neymar agya eldurrant, villant a piros!

A francia klasszikus, a Marseille és a Paris Saint-Germain összecsapása mindig magában hordozza a jó meccs és a paprikás hangulat lehetőségét. Így volt ez vasárnap este is, avagy Neymar negatív hőssé vált, Cavani pedig robbantotta a “bombát” az utolsó másodpercekben. A nyáron az FC Barcelonától szerződtetett, a PSG első gólját jegyző Neymar a 85. percben besárgult, két perccel később pedig mehetett zuhanyozni. A hazaiak kaptak a lehetőségen és látták, hogy a brazil cselgép kizökkenthető, ezért pedig mindent meg is tettek. A játékvezető már 2-3 másodperccel korábban lefújt egy ellene irányuló szabadrúgást, ám ekkor még jött Ocampos aki hátulról rácsúszott Neymarra, aki felpattant és “nekiesett” az őt aprító argentinnak. Ocampos természetesen faragott volt és eljátszotta a nagy halált, melynek végén mindketten besárgultak, Neymar pedig mehetett zuhanyozni. A piros lap felmutatásának pillanatában a brazil kaján vigyorral vette tudomásul a játékvezető döntését melyben valószínűleg érezte az ítélet jogosságát, ám azt is tudatta, hogy a játékvezető őt nem védte meg kellően a mérkőzés folyamán…