Lemaradhat a Spurs elleni visszavágóról a Juve két kulcsembere

A Juventus begyűjtötte a három pontot a Torino elleni városi derbin, ugyanakkor nem lehetnek túlságosan boldogok az Öreg Hölgy szurkolói: a csapat két fontos támadója, Gonzalo Higuaín és Federico Bernardeschi is sérülés miatt kényszerült elhagyni a játékteret.

Bernardeschi.Juve.Obi.Torino.750x450

(Fotó: calciomercato.it)

Higuaín a találkozó harmadik percében ütközött a hazaiak kapusával, Salvatore Siriguval, ekkor sérült meg a bokája, ami miatt a 15. percben le is kellett cserélni, helyére éppen az utóbbi időben játékba lendülő Federico Bernardeschi állt be. Az olasz az első félidőben gólpasszt adott Alex Sandrónak, ám a mérkőzés végén neki is sérülés miatt kellett elhagynia a pályát, neki térdszalag-sérülés okán.

Mindkettejük állapotáról további vizsgálatok után várható a hivatalos bejelentés a klub részéről, ugyanakkor Bernardeschiről a CalcioMercato már tudni véli, hogy 3-4 kihagyás várhat rá, ő tehát aligha lesz bevethető a Tottenham elleni március 7-i BL nyolcaddöntős párharc visszavágójára.

A Higuaín sérülését megelőző jelenet 0:17 körül: