Taroltak honfitársaink Szlovéniában

A FIFG 500-as besorolású szlovén opent a svájci David Mancino nyerte, a szeniorok között az első öt helyen csak magyar végzett.

1

A szervezők tájékoztatása szerint a 73 főt felvonultató szlovén verseny legjobb magyarja, Biró László -1-es eredménnyel a szenior kategória élén végzett, megelőzve Zsuppán Pétert (0), Karakas Attilát (+2), Balázsi Csabát (+4) és Kocsis Sándort (+5), ezzel kibérelték a szenior kategória élmezőnyét a mieink.

Folytatás a Balaton Footgolf Maratonon, az FTC Kupán…

Érdekel a footgolf? Hallottál róla és kipróbálnád? Hazánkban immáron egyre több pályán és régióban van erre lehetőség. Mutatjuk a részleteket és az elérhetőségeket jobb oldalt az “adatlap kártyán”. Ha pedig szeretnél többet megtudni a sportról, nézd meg bemutató videót (KATT)!