MLS: az Atlanta jó szériájának a DC United vetett véget! – videóval

Magyar idő szerint ma hajnalban zárult az MLS, vagyis az észak-amerikai profiliga hétvégi fordulója, méghozzá a DC United – Atlanta United mérkőzéssel. A találkozót a washingtoni gárda, Stieber Zoltán csapata nyerte, Rooney és Acosta remekelt, a vendégek nagy szériája szakadt meg ezzel.

Rooney remekelt a DC United sikere alkalmával (forrás: twitter.com/dcunited)

Stieber Zoltán klubja, a DC United a magyar játékossal a kezdőjében – aki végig is játszotta a meccset – vendége ma hajnalban Washingtonban az Atlanta United volt az MLS, vagyis az észak-amerikai profiliga hétvégi fordulójának zárásán.

A mostani meccs előtt zsinórban 7 találkozón nem talált legyőzőre, azonban ez most máshogy alakult! A 29. percben Rooney labdáját Acosta juttatta a vendégek kapujába (1-0), ám Larentowicz 10 perccel később egalizált (1-1)! A fordulást követően viszont már csak a washingtoni klub talált be! Előbb Rooney, aki az 52. minutumban büntetőt értékesített (2-1), majd Acosta duplázni tudott, egyben ezzel Rooney gólpasszok terén jutott el kettőig (3-1)! A vége ezzel tehát kétgólos hazai siker lett, mellyel tehát az Atlanta jó szériája megszakadt, míg a Stiebert nélkülöző DC United két vereséget után győzött.