Itt folytathatja Franck Ribéry! – sajtóhír

Német lapinformációk szerint a Bayern Münchent több mint egy évtized után elhagyó francia szélső egy másik Bundesliga-élcsapatban készül folytatni pályafutását…

A Bild információi szerint a német bajnokság (Bundesliga) elmúlt kiírásában a hetedik helyen végző és Európa-liga-elődöntős Eintracht Frankfurt csapata készül szerződtetni a Bayern München csapatától távozó Franck Ribéryt.

A 36 éves vb-ezüstérmes francia labdarúgót 2007-ben az Olympique Marseille-től szerződtette a Bayern München, 12 év alatt 124 gólt szerzett a bajorok színeiben, miközben kilenc bajnoki győzelmet és hat DFB-Kupát nyert az együttessel. Ribéry neve mellé az utolsó szezonban 25 Bundesliga-fellépés alatt hat találat került.

Bayern München – Transzfer térkép

Érkezők: Lucas Hernandez (Atletico Madrid – 80 millió), Benjamin Pavard (Stuttgart – 35 millió), Jann-Fiete Arp (Hamburg – 3 millió)
Távozók: Mats Hummels (Borussia Dortmund – 35 millió), Arjen Robben (visszavonult), Franck Ribery (? – ingyen), Rafinha (Flamengo – ingyen)