Nem bírt a Chelsea a Leicester csapatával – videóval

A Manchester United elleni megalázó vereséget követően sem tudta összekapni magát a Chelsea, ezúttal a Leicester rabolt pontokat a kékektől.

(forrás: theguardian.com)

Nehezen indul Frank Lampard együttesének szezonja, a múlt heti Manchester United és Liverpool elleni fájdalmas vereségeket követően, ezúttal a Leicester City nehezítette meg a londoniak dolgát, miután a második félidőben mindössze Jamie Vardy hibáinak köszönhetően maradt döntetlen a Stamford Bridgen történő őrületes iramú mérkőzés. Az első félidőben ugyan sokkal jobb játékkal rukkolt elő a Chelsea ellenfelénél, Mason Mount gólját követően azonban valamelyest elfogyott a szufla, és a második félidőben már Ndidi fejesét követően a győzelemért hajthatott Brendan Rogers együttese. A meccslabdát azonban Jamie Vardy kétszer is elhibázta, így mindkét fél 1-1 ponttal a zsebében zárta a mérkőzést.

Chelsea – Leicester: 1-1 (1-0)
Gólszerzők: Mount (7.)  ill. Ndidi (67.)

Sárga lap:  Jorginho (37.) ill. –
Kiállítás: – ill. –