Premier League: Abraham a második helyre repítette a Chelsea-t – videóval

A nyolcgólos BL-mérkőzésen elért döntetlen után ismét nyerni tudtak a “londoni kékek”. Frank Lampard tanítványai továbbra is remek formában játszanak a Premier League-ben, a mostani volt zsinórban a hatodik győzelmük a bajnokságban.

A Chelsea végig fölényben játszott, sokkal többet birtokolták a labdát, és rengeteg kapura lövéssel próbálkoztak, míg ellenfelük előtt csak egy-két lehetőség adódott. Gól azonban nem született az első félidőben. A második játékrész elején megtört a jég. Willian gyönyörű lekészítése után a gólkirályjelölt Abraham talált be (1-0). A 79. percben Batshuayi megpattanó lövése után Pulisic fejelt a kapuba, ezzel eldöntötte a három pont sorsát.

Chelsea – Crystal Palace 2-0 (0-0)