NB I: 42 éves átkot tört meg a Fradi – videóval

Hiába küzdött nagyot a Kaposvár, a Ferencváros megszerezte a három pontot.

Jól kezdte a mérkőzést a Kaposvár. Egy baloldali támadás után Ádám Martin csapott le egy labdára a 16-oson belül, majd kilőtte a jobb alsót (1-0). Nem örülhetett sokáig az újonc, egy perccel később Zubkov emelt be a tizenhatoson belülre Isaelnek, aki közelről, szemben a kapuval a rövidbe lőtt (1-1). A 31. percben Tokmac találta el a kapufát, de egy perccel később Isael egy jobboldali szabadrúgást rúgott középre laposan, úgy, hogy ha nem ér bele senki a labdába, akkor is veszélyes legyen, a játékszer elment mindenki előtt, és a hosszúban kötött ki (1-2). A 65. percben Csiki lőtt 17 méterről Gróf kapujának jobb sarkába (2-2). A 76. percben Zubkov passzolt Tokmac-nak, aki Bolihoz továbbított, aki 13 méterről lőtte ki a hosszút (2-3). A Ferencváros ezen kívül szerzett egy meg nem adott gólt. A címvédő megérdemelten nyert, de az újonc jól állta a sarat, és veszélyesen játszott.

Kaposvár – Ferencváros 2-3 (1-2)
Gólszerzők: Ádám (11.), Csiki (65.) ill. Isael (12., 31.), Boli (76.)