Serie A: továbbra is csak szenved a Napoli – videóval

A Napoli nagy reményekkel kezdte a szezont, ehhez képest a középmezőnyben tanyáznak, és leginkább botrányokkal hívja fel magára a figyelmet Carlo Ancelotti csapata.

Komoly labdabirtoklási fölényben játszott a Napoli az első félidőben, de kaput találó lövésig csak az Udinese jutott. A 32. percben Lasagna egy remek kiugratás után talált be (1-0). A játék képe a második félidőben sem változott, még nagyobb nyomást gyakoroltak a hazaiakra Ancelotti tanítványai. Ez a 69. percben góllá érett: Zielinski lőtte ki a hosszú alsót (1-1). A Napoli tovább próbálkozott, az Udinese lehetőségekig sem jutott el. A 80. percben Maksimovic reklamált hevesen a partjelzőnél, amiért előbb sárga, majd piros lapot kapott.

Udinese – Napoli 1-1 (1-0)