Premier League: továbbra is megállíthatatlan a Liverpool – videóval

Jürgen Klopp és James Milner szerződéshosszabbítása után, egy győzelemmel is megajándékozták szurkolóikat a liverpooliak. A listavezető fogadta a sereghajtót.

Hatalmas labdabirtoklási fölényben játszott a Liverpool az első félidőben, de kevés lehetőséget alakítottak ki a “vörösök”. A kontrákra berendezkedő Watford fegyelmezetten védekezett, és igyekezett gyors támadásokat vezetni. A 38. percben Salah talált be egy villámgyors ellentámadás után (1-0). A második játékrészben megpróbált kijjebb jönni a Watford. Ennek következtében több lehetőség is adódott a kapuk előtt. A 90. percben Salah sarokkal szerzett góljával végképp eldőlt a három pont sorsa (2-0). A Liverpool sorozatban a 49. hazai bajnoki mérkőzésén nem talált legyőzőre.

Liverpool – Watford 2-0 (1-0)