Stílusosan szerezte meg 100. karrier gólját Luka Modric – VIDEÓ

A Real Madrid szerda este 3-1 győzte le a Valenciát a Spanyol Szuperkupa elődöntőjében Szaúd-Arábiában, az egyik gólt pedig Luka Modric szerezte, amellyel jubilált is.

Forrás: foxsports.com

Luka Modric szerezte a Real Madrid harmadik gólját a Valencia elleni Szuper Kupa-elődöntőn, ami ráadásul a horvát középpályás pályafutásának 100. találata volt. A mérkőzés 65. percében Luka Jovic passzolta le a labdát a védők között Modricnak, aki miután megzavarta egy csellel a védőket, gyönyörűen tekert a bal alsó sarokba. A szezonban ez volt a horvát játékos 5. gólja minden sorozatot figyelembe véve klubjában, emellett pedig 5 gólpasszt is kiosztott.

Modric az egész karrierjét tekintve 33 találatot szerzett a Dinamo Zagreb színeiben, 4-et az Inter Zapresicben, 8-at a Zrinjski Mostarban, 17-et a Tottenhamben, 22 a Real Madridban és 16-ot a horvát válogatottban.