Premier League: újabb vereséget szenvedett a Manchester United – videóval

A Liverpool elleni vereség után a Burnley-től is kikapott a Manchester United.

A “vörös ördögök” hatalmas mezőnyfölényben játszottak az egész meccsen, de amikor helyzetbe kerültek a hazaiak támadói, rendre rossz megoldást választottak. Nem úgy mint a Burnley játékosai, akiknek két kaput találó lövésre volt szükségük ahhoz, hogy két gólt szerezzenek. A 39. percben egy felívelt szabadrúgás után Wood elé került a labda, aki sípcsonttal találta el a labdát, de a játékszer a hálóban kötött ki (0-1). Az 56. percben Rodriguez bombagóljának köszönhetően már kettővel vezettek a vendégek (0-2). Ezután még tovább fokozta a nyomást az MU, de igazi lehetőség nem adódott Solksjaer csapata előtt. Shaw ugyan a 90. percben betalált, de szabálytalannak ítélték a megmozdulását. A Crystal Palace után a Burnley a második csapat, amely nyerni tudott az idei bajnokságban az Old Traffordon. Győzelmének köszönhetően a Burnley megszilárdította a pozícióját, míg a United nem tudta kihasználni a Chelsea botlását.

Manchester United – Burnley 0-2 (0-1)