Site icon Fociclub

A Barca klasszisával erősítene a Chelsea!

José Mourinho, az angolok menedzsere jól ismeri a Barca játékosait....

A ‘Sports Direct News’ értesülései a Chelsea a Barcelona argentin klasszisával, Javier Mascheranoval erősítené meg védekező szekcióját.

José Mourinho a Real Madrid vezetőedzőjeként többször is láthatta testközelből Javier Mascherano játékát. Az angol lapok szerint a középpálya -és a védelem közepén egyaránt nagyon hasznos argentin játékost Mourinho megkísérelheti leigazolni a januári átigazolási időszakban.

Mascherano búcsút int a Barcának? (caughtoffside.com)

Mourinhónak szüksége is lenne csapata védekező szekciójának megerősítésére, hiszen a Chelsea az elmúlt két bajnokiján 6 gólt kapott.

És hát valljuk be, a Chelsea keretét elnézve a nigériai Obi Mikel; az öregedő Essien és a brazil futógép Ramires azért más szintet képvisel Mascheranohoz képest – az argentin javára nézve mindezt.

Amúgy meg ne tegyünk rá nagy pénzt arra, hogy Barcelonában mondjuk a télen lemondanának Mascherano szolgálatairól; még akkor sem, hogyha Roman Abramovic, a Chelsea mindenható tulajdonosa font-tízmilliókat mozgatna meg Mourinho kérésére.

Nagy Ákos

Exit mobile version