Site icon Fociclub

Barcelona: Valdés Monaco helyett Manchesterbe megy! – Sajtóhír

A spanyol kapus helyzetében csupán annyi biztos, hogy eligazol; de hogy hová...

Victor Valdés az angol Manchester City labdarúgója lehet a nyártól. A spanyol válogatott kapus a francia ‘L’Équipe’ sportnapilap szerint az AS Monaco kárára a manchesteri kékek ajánlatát fogadja majd el.

inserbia.info

Victor Valdés a nyáron biztosan távozik Barcelonából. A spanyol válogatottal világ -és Európa bajnok kapus köztudott, hogy nem hosszabbítja meg a szezon végén lejáró szerződését, és új kihívások után nézve távozik a katalán fővárosból.

A 32 éves hálóőr kapcsán eddig jóformán biztosra vehettük, hogy a dúsgazdag francia AS Monaco labdarúgója lesz; csakhogy a ‘L’Équipe’ sportlap szerint Valdés – ha bár szóban megegyezett a hercegségbeliekkel – mégsem a Monaco ajánlatát fogadja majd el, hanem az angol Manchester City labdarúgója lesz. Valdés állítólag engedett a manchesteriek csábításának, főleg azért, mert jó barátja ,az a Txiki Beguristain, aki 2003 és 2010 között a Barca sportigazgatója volt, most pedig a Citynél dolgozik hasonló beosztásban.

Hamarosan már biztosan lezárul a Valdés-saga!

Nagy Ákos

Exit mobile version