Brit lapértesülés szerint a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Olympiacos Piraeus a Liverpool védőjével erősítené meg a hátsó alakzatát.
Az Olympiacos szeretné leigazolna a Liverpool védőjét, nevezetesen Tiago Ilorit – állítja a The Sun. A 23 esztendős portugál középhátvédet 2018 júniusáig köti szerződés az angol sztárcsapathoz, a transfermarkt pedig 3 millió euróra becsüli a piaci értékét.
Tiago Ilori 2013 nyarán a Sporting Lisszabont hagyta ott a Liverpool kedvéért. A „vörösök” fél évvel később rögtön kölcsönadták a Granadához, majd a következő idényben a Bordeaux színeiben rúghatta a bőrt. A 2015/2016-os szezonban az Aston Villához került, de a birminghami csapat nem számított rá, így januárban visszatért a Poolhoz. Jürgen Klopp három FA-kupa meccsen adott neki játéklehetőséget, a bajnokságban csupán a kispadig jutott el. A 23 esztendős hátvéd egyébként ott volt az Olimpián, ahol két meccsen is pályára léphetett.
Németh Boldizsár