Tegnap az Arsenal a Bournemouth otthonában ért el csalódást keltő döntetlent, bár ez attól függ honnan nézzük, ugyanis az „Ágyúsok” 3-0-ról álltak fel és harcolták ki a pontszerzést (Bővebben itt), ám ennek a mérkőzésnek is meglett az ára.
Ugyanis Francis Coquelint a csapat egyik kulcsjátékosát le kellett cserélni combizomhúzódás miatt. Arsene Wenger a csapat menedzsere elmondta, nem számít túl jó hírekre a játékost illetően és elképzelhető, hogy hosszú kihagyás vár Coquelinre:
„Igen, combhajlító sérülése van. Egyelőre nehéz mit mondani, várjunk vele még egy kicsit, amíg a vizsgálatok le nem mennek. „
„Ha csak sima görcs lett volna megpróbálta volna folytatni, azonban ez nem történt még, így komolyabb lehet a baj.”
Szerencséje lehet Wengernek, ugyanis most hétvégén az FA kupa miatt egy minimálisan is de tudja pihentetni a keret kulcsjátékosait, ugyanis tegnap este több játékos is sérülten lépett pályára.