Remek magyar szereplés Szlovákiban

Szép számú magyar kontingens vett részt északi szomszédunk szezonnyitó bajnoki fordulóján. A magyar footgolfoók taroltak a szenior kategóriában, Balázsi Csaba pedig az abszolút verseny harmadik helyét is megszerezte Szlovákiában.

Teljes képernyő rögzítése 2018. 03. 26. 184355

A Footgolf Országos Bajnokság (FOB) első fordulójának kezdete előtt tizenöt magyar footgolfos lépett pályára a FIFG 100-as besorolású Szlovák Footgolf Tour 1. fordulójában szombaton a malackai Eurovalley Golf pályáján.

A közel nyolcvanfős mezőnyben Juraj Gubani és Jan Kozák mögött – Dusan Vangellel holtversenyben – Balázsi Csaba a harmadik helyen végzett és Podusil György (mindkettő BFGT), valamint Karakas Attila (Academy) is előkelő, hetedik helyen zárt többedmadukkal holtversenyben.

A szenior (45+) kategóriában nyolc magyar (Balázsi, Podusil, Karakas Attila, Zsuppán Péter, Schneider Ferenc, Kocsis Sándor, Tajtyi Róbert és Kuts Zoltán) végzett a top 10-ben úgy, hogy Balázsi első, Podusil és Karakas második lett.