Félkészülés: kötelező győzelemmel kezdett a Lazio

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) Lazio csapata is elkezdte a nyári felkészülést, és könnyed győzelmet aratott harmadosztályú ellenfelével szemben.

Festői környezetben aratott győzelmet a Lazio (forrás: lazionews.eu)

Az olasz élvonalbeli klubok közül ma a Lazio is elkezdte a nyári félkészülési mérkőzéseinek a sorát. Az olasz fővárosi együttes ellenfele a szintén olasz Triestina volt, amely a harmadosztályban szerepel. A Lazio hamar, már a 14. percben betalált a szenegáli Minala révén (1-0)! A szünetig már több találat nem esett, de a fordulást követően növelni tudta előnyét a római együttes, amikor az 59. minutumban a csapat gólvágója, Immobile volt eredményes (2-0)! A hajrában ismét betalált a Lazio, hiszen a 81. percben Lulic szerzett gólt (3-0)! A lefújás pillanatában is 3-0 volt az eredmény, így könnyedén hozta a kötelezőt a felkészülés kezdetén a Lazio.