LaLiga: kétgólos hátrányból egyenlített az Atleti – videóval

Hiába került két gólos előnybe az idei szezonban remekelő Real Sociedad, Luis Suarez ismét megmentette a Matracosokat…

(Photo by Angel Martinez/Getty Images)

A délutáni El Clásico folyamán ugyan nem úgy alakultak a dolgok, ahogyan azt a Real Sociedad és az Atletico Madrid várta, hiszen a két csapata élvonalbeli riválisa, a Real Madrid őrizte meg az előnyét a tabellán, azonban a két csapat ennek ellenére sem vesztette el a lelkesedését, és egy igazán izgalmas összecsapással tette emlékezetessé az estét.

A vendégek rögtön a hetedik percben meglepték Diego Simeone együttesét, amikor Sorloth ünnepelhetett, majd a második játékrészben szintén idejekorán zörgette meg az ellenfele hálóját a Real Sociedad, azonban hiába a két gólos előny, Luis Suarez először akcióból, majd a hajrát megelőzően büntetőből is betalált, így téve igazán kiélezetté a mérkőzés utolsó perceit.

A meccslabda azonban elmaradt, a két bombaformában lévő csapat pedig 1-1 ponttal távozott, így a Real Sociedad átvette a vezetést a tabellán, míg az Atleti 18 ponttal tapad az éllovasokra.

Atletico Madrid – Real Sociedad 2-2
Gólszerzők: Suarez (61. 77.)  ill. Sorloth (7.) Isak (48.)
Kiállítás: – ill. –