NB I: Fradi elleni vereséggel búcsúzott az élvonaltól a Gyirmót

Győzelemmel zárta a bajnokságot a felforgatott csapattal kiálló FTC, a Gyirmót helyenként jól játszott, de nem tudott pontot szerezni a bajnok ellen.

Már a 10. percben helyzetbe került a Fradi, Gavric lőtt mellé egy csel után. A 22. percben a hazaik próbálkoztak, Hasani lőtt mellé. A félidő hajrájában góllá érett a vendégek fölénye, a 45. percben Bassey váltotta gólra Zubkov kiugratását (0-1). A második játékrész is Bassey-ziccerrel kezdődött, ám ezúttal Rusák hárítani tudott. Az 53. percben ismét a gyirmóti kapusban akadt el ezúttal Civic próbálkozása. Az 57. percben egyenlített a Gyirmót, Medgyes beadását Varga váltotta gólra (1-1). A 78. percben ismét előnybe került a Fradi, Civic emelte át a labdát Rusák felett (1-2).

Gyirmót – Ferencváros 2-1 (1-0)
Gólszerzők: Bassey (45.), Civic (78.), ill. Varga (57.)