Fernando Gago távozása után a Boca Juniors hosszas keresgélést követően megtalálta a csapat új vezetőedzőjét…
César Luis Merlo beszámolói értelmében a csapatot korábban már irányító Miguel Ángel Russo lesz a Boca Juniors új edzője, aki azt követően érkezhet a csapathoz, hogy befejezte szereplését a San Lorenzóval az aktuális Aperturában.
A 69 éves argentin szakember tavaly október óta a Ciclón edzője, hosszú pályafutása alatt számtalan argentin csapatnál megfordult. Az Estudiantes La Plata egykori klubikonja több ízben irányította nevelő csapatát, valamint a Rosário Centralt, a Boca Juniorst és a Vélez Sarsfieldet is. Russo a Xeneize kispadján töltött első pauza alatt, 2007-ben Libertadores-kupa-címhez vezette az együttest, később 2020 és 2021 között másfél év alatt Liga Profesionalt és Copa de la Liga Profesionalt nyert a csapattal.
A kiszvárgott hírek szerint az érintettek már mindenben megegyeztek egymással, és az aktuális idény végeztével megköthetik a szerződést.