Rosenior: „jókor jött a válogatott szünet a számunkra!”
„Úgy gondolom, a válogatott szünet jókor jön számunkra” – magyarázta Liam Rosenior az Everton elleni csalódást keltő vereség után. A Chelsea edzője úgy véli, ráfér a csapatára egy kis fellélegzés a sok vereséget követően.
„Remélhetőleg a játékosok egy kicsit kiszakadnak a megszokottból. A legtöbbjüknek a világ másik felére kell utaznia, hogy a hazáját képviselje, de talán ez egyfajta újrakezdés lehet, egy kis idő a gondolatok rendezésére, egy más környezet, ami felfrissítheti a csapatot.
A szurkolók kifizetik a jegyet, szeretik ezt a klubot, és hosszú utat tettek meg. Most csalódott időszakot élünk, ahogyan kiestünk a Bajnokok Ligájából, és ahogyan elveszítettük az utolsó két Premier League-meccset. Fáj a vereség, függetlenül attól, hol állsz. Egy pontra vagyunk a Bajnokok Ligája-helyektől, ezért tovább kell dolgoznunk ezen az úton, minél több önbizalmat kell adnunk a játékosoknak, és remélhetőleg ez a szünet nagyon jókor jött számunkra.” – fejtette ki Rosenior.