Site icon Fociclub

A Tottenham azonnali hatállyal menesztette vezetőedzőjét! – Hivatalos

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Tottenham Hotspur hivatalos csatornáin keresztül tudatta, hogy már nem Igor Tudor a csapat vezetőedzője. 

A Tottenham Hotspur azonnali hatállyal menesztette vezetőedzői posztjáról a szezon közben kinevezetett Igor Tudort. A horvát szakember mellett Tomislav Rogic kapusedző és Riccardo Ragnacci erőnléti edző munkáját is megköszönte a londoni együttes. Tudor 2026. február 14-én vette át a csapat irányítását, ezek közül mindössze 1 találkozót nyert meg a Spurs, mellette 1-szer játszott döntetlent és 5-ször szenvedett vereséget. Az új edző személyéről természetesen a Tottenham tájékoztatni fogja a nyilvánosságot a közeljövőben.

A Tottenham 31 fordulót követően mindössze a 17. helyen állt a Premier League-ben. A Sarkantyúsok csupán 1 pontra vannak a kiesést érő 18. pozíciótól. A klub legutóbb az 1976/1977-es szezonban búcsúzott az élvonalból, de egy idényt követően vissza is jutott a másodosztályból. A Tottenham helyzetét természetesen az sem segíti, hogy jó néhány kulcsjátékos sérült.

Exit mobile version