Zidane a Real Madrid jövőévi terveiről beszélt

F. Ádám
F. Ádám
újságíró, 2019 április 25. 08:00

Az idei szezon már igencsak elúszott a Real Madrid számára, a “királyi gárda” minden bizonnyal legfeljebb harmadik helyen végezhet a spanyol bajnokságban (La Liga), így a közelmúltban visszatért vezetőedző is már a következő idényre fókuszál…

Zinedine Zidane pedig amellett, hogy csapatáról beszélt, nem tudta megállni, hogy ne szóljon oda a legnagyobb riválisnak, az aktuális idényben őket minden kétséget felülmúló Barcelonának:

“A spanyol bajnokság nagyon fontos, jövőre ez lesz az első számú célpontunk. 33 bajnoki címünk van. A Barcelonának mennyi is? Tény, hogy az elmúlt években nagyon jók, ezt el kell ismerni, de a mi klubunk több trófeát nyert a történelem során.”

Kíváncsian várhatjuk, hogy a szájkarate után a következő szezonban a Real Madrid méltó kihívója tud-e lenni újra a katalán óriásnak, vagy egy ideig csak az üzengetés marad…