MLS: Nikolics duplázott, kiütéssel nyert a Chicago! – videóval

Az MLS hétközi meccsei között volt érdekelt Nikolics Nemanja klubja, a Chicago Fire is, amely a magyar támadó dublájának is köszönhetően sima győzelmet aratott.

Nikolics ismét nagy szerepet játszott a Chicago sikerében (twitter.com/HotTimeOldTown)

Az MLS-ben több hétközi mérkőzést rendeztek meg, többek között pályán volt Nikolics csapata is. A Chicago Fire a magyar támadójával a kezdőjében esélyesként fogadta a New England Revolution csapatát. Nikolics igencsak jó teljesítménnyel rukkolt elő, hiszen klubja a 28. percben egy szabadrúgás után az Ő fejesével került előnybe (1-0). A szünethez közeledve ráadásul a magyar támadó újból fejjel volt eredményes egy szögletet követően, ezzel pedig 5. találatát szerezte Nikolics ebben a bajnoki idényben (2-0). A második félidőben abszolút bebiztosította sikerét a chicagói alakulat, melynek további találatait Bronico – aki Nikolicsot váltotta a 79. percben -, valamint Gaitán és Frankowski szerezték. A vége ezzel 5-0-es hazai siker lett, köszönhetően tehát többek között Nikolics dublázásának.

MLS, alapszakasz 🇺🇲🇨🇦
Chicago Fire – New England Revolution • 5-0 (2-0)
Helyszín: SeatGeek Stadium, Bridgeview – 6.047 néző
Gólszerzők: Nikolics (28., 40.), Bronico (78.), Gaitán (85.) Frankowski (90.) ill., –