A kispadon kapott szívrohamot a volt Fradi-játékos – videóval

A román élvonalbeli bajnokság vasárnap esti mérkőzését sokkoló jelenetsor zavarta meg, amikor a Dinamo Bukarest vezetőedzője a meccs alatt szívrohamot kapott…

A Dinamo Bukarest-Universitatea Craiova mérkőzés 25. percben a házigazda vezetőedzője, Eugen Neagoe szívrohamot kapott a kispadon, és amíg a mentőorvosok az életéért küzdöttek, Kovács István játékvezető félbeszakította a találkozót. Mintegy negyedóra múlva a mentőautó kórházba szállította Neagoét, a mérkőzés végére pedig érkezett a hír, hogy állapota stabilizálódott.

Az 51 éves szakember neve nem véletlen lehet ismerős a rutinos magyar szurkolók számára, ugyanis játékosként 1994 nyarán került a Vasas érintésével a Ferencváros csapatához, amelyben egy idényt játszott, és ez alatt 7 gólt szerzett, a szezon végén pedig bajnoki címet ünnepelhetett a zöld-fehér csapattal.

Az ominózus mérkőzést egyébiránt a Budapest Honvéd következő El-selejtezős ellenfele, a Craiova nyerte meg 2-0 arányban.