PL: Óriási meccsen pontot osztott a Sheffield és a Manchester United – videóval

A 13. forduló befejezése a Bramall Lanen volt, ahol is a Sheffield a Manchestert fogadta. Sokáig úgy tűnt tükörsima hazai győzelem fog születni, azonban Solskjaer csapata a semmiből fordított, majd ezután jött a csattanó.

Sheffield United – Manchester United 3-3 (1-0)
Gólszerzők: Fleck (19.), Mousset (52.) McBurnie (91.) ill. Williams(72.), Greenwood (77.), Rashford (80.)

A Sheffield nagyon meggyőző teljesítménnyel menetelt a mérkőzés első percétől kezdve a fiatalokkal teletűzdelt United ellen. Ennek a 19. percben már meg is lett az eredménye, Fleck révén, majd a második játékrészben meg is duplázta előnyét Wilder csapata, ekkora Mousset volt eredményes. Ezután következett a “fekete leves”. Az eddig az egész meccsen szenvedő 19 éves Brandon Williams ugyanis szépíteni tudott a 72. percben, ez pedig megfogta a hazaiakat. Olyannyira, hogy Greenwood 5 percre rá egyenlített, mi több Rashford a 80. percben már a vezető gólt ünnepelhette. Nem csoda, hogy ezután a Sheffield sokáig kereste magát. Ám megtalálta méghozzá a hosszabbításban, ugyanis McBurnie találatával meglett az egyenlítés. A gólt először “VAR-ozták” kezezés miatt, ám végül a lassításból látszódott, hogy inkább váll volt, így maradt az ítélet. És maradt a 3-3 is. Aminek a 2-0-ás felállás tekintetében a Manchester United örülhet kevésbé.