Ligue 1: a végén fordított a PSG – videóval

73 percig remekül valósította meg edzője elképzelését a Montpellier, de Mendes kiállítása megpecsételte a sorsukat, a PSG ászai kihasználták az emberelőnyt.

A PSG már az első félidőben is ráerőltette akaratát a hazaiakra, de kaput eltaláló lövésig nem jutottak el Neymarék, sőt a 41. percben Paredes kezéről saját kapujába pattant a labda (1-0). A második játékrészben fokozta a nyomást a párizsi csapat, és ez a 73. percben kiállítássá érett. Mendes megkapta második sárga lapját, így idő előtt mehetett zuhanyozni. Neymar rögtön gólra váltotta az emberelőnyt, gyönyörűen rúgta a kapuba a megítélt szabadrúgást (1-1). Egy perccel később Neymar Mbappénak adott gólpasszt (1-2). A kegyelemdöfést a 81. percben vitte be a PSG, ezúttal Mbappé volt az előkészítő, beadása után Icardi kapásból vágta a hálóba a labdát (1-3). A PSG megizzadt, de megszerezte a három pontot, így továbbra is fölényesen vezeti a tabellát.

Montpellier – PSG 1-3 (1-0)
 Paredes (41. – öngól), ill. Neymar (75.), Mbappé (76.), Icardi (81.)