Premier League: továbbra sem tud hibázni a Liverpool – videóval

Végig nagy fölényben játszottak a “Vörösök”, de csak a 78. percben sikerült betalálnia Kloppéknak.

A Norwich ellentámadásokra rendezkedett be, a Liverpool beszorította a hazaiakat, de a kaput csak egyszer találták el Firminoék, igaz a Norwich kapura lövésig sem jutott el. A második félidőben is hasonló volt a játék képe, de kijjebb tudott jönni a Norwich, sőt többször eljutottak Alisson kapujáig. A mindent eldöntő találatot a csereként beálló Mané szerezte a 78. percben (0-1). A szenegáli támadó 100. gólját lőtte a Premier League-ben. Ezt megelőzően öt perccel a listavezetőnek szerencséje is volt, amikor Alexander Tettey lövése a kapufán csattant. A Norwich helyzete egyre kilátástalanabb, hét pontra vannak a bentmaradást érő 17. helytől, míg a Liverpool továbbra is veretlenül vezeti a bajnokságot.

Norwich – Liverpool 0-1 (0-0)
Gólszerzők: – ill. Mané (78.)