La Liga: fontos meccsen szenvedett vereséget a BL-ért küzdő Getafe – videóval

Bár sokáig az idegenben játszó Getafe vezetett, a Granada fordítani tudott. A Getafe legutóbb 2017 szeptemberében vesztett bajnokit, úgy hogy ők szereztek vezetést. Így a BL-indulást érő, negyedik helyen álló Real Sociedad három ponttal elléphet előlük.

Timor a 20. percben szerzett vezetést a Getafénak (0-1), melyet a hajrá kezdetéig őriztek a vendégek, a végén viszont tíz percen belül fordított a Granada. Carlos Fernández már az egyenlítésben is oroszlánrészt vállalt, akkor még Djenéről, a Getafe védőjéről pattant a labda a kapuba (1-1), a győzelmet érő gólt aztán már ő maga szerezte meg, a saját kipattanó lövéséből volt eredményes (2-1). A Granada öt forduló óta veretlen, míg a Getafe 2017 szeptembere óta először veszített el olyan bajnoki mérkőzést, amelyiken vezetett, akkor a Deportivo La Coruna győzte le őket 2-1-re.

Granada – Getafe 2-1 (0-1)
Gólszerzők: Djené (70. – öngól), Carlos Fernández (79.), ill. Timor (20.)