Championship: a Fulham jutott fel a Premier League-be – videóval

A 105. percig úgy tűnt, hogy akár tizenegyespárbaj is dönthet a feljutás sorsáról, de ekkor jött Bryan, aki előbb egy ravasz szabadrúgásból, majd egy remek összjáték után talált be.

Az első félidőben a Fulham játszott némi fölényben, a fekete-fehérek többet birtokolták a labdát, és több lövéssel is próbálkoztak, de a kapu előtt pontatlanok voltak, igaz a Brentford sem tudott nagy lehetőségeket kidolgozni. A második játékrészben összeszedték magukat a “Méhek”, kiegyenlített játék folyt a pályán, leginkább a küzdés dominált, egyik kapu előtt sem alakult ki nagy veszély, így a rendes játékidőben nem született gól, jöhetett a hosszabbítás. A kétszer 15 perces ráadásban a Fulhamnek jött ki jobban a lépés, a 105. percben Bryan lepte meg egy távoli szabadrúgással a Rayát (0-1). Ezután a Brentford próbált egyenlíteni, ezáltal több helyet hagytak maguk mögött a “Méhek”, és ezt a 117. percben egy gyönyörű összjáték végén a meccs hőse, Bryan bosszulta meg (0-2). A 124. percben még Dalsgaard tudott szépíteni, de ez a gól már későn érkezett, így a Fulham ünnepelhetett a Wembley-ben (1-2).