NB II: a második meccsén sem tudott nyerni a Vasas – videóval

Hiába a feljutás egyik legnagyobb esélyese a Vasas az idei NB II-es szezonban, egyelőre nem tudtak győzni az angyalföldiek a bajnokságban.

Az első félidő összességében kiegyenlített játékot hozott, valamivel a Vasas birtokolta többet a labdát, néhány lehetőséget is kidolgoztak a vendégek, de a Békéscsaba is alakított ki veszélyes helyzeteket. A 35. percben egy baloldali összjáték végén, a lesgyanús pozícióban lévő Radó lőtt kapura, a labdába már csak beleérni tudott Szalai, menteni már nem sikerült a gólvonalon (0-1). Nem kellett sokáig szomorkodnia a hazaiaknak, a 44. percben egy remek beadás után Paudits fejelt Jova kapujába (1-1). A második játékrészben még többet volt a labda a Vasasnál, de Uramnak nem sokszor kellett igazi bravúrokat bemutatnia, a hazaiak fegyelmezetten védekeztek és ellentámadásokból veszélyeztettek. Az angyalföldiek mindent megtettek a győzelemért, de nagy ziccert nem tudtak kialakítani, ezúttal is hiányzott belőlük az átütőerő, a Békéscsaba pedig gyors kontrái után dönthette volna el a három pont sorsát, így rászolgált arra, hogy otthon tartson egy pontot.

NB II, 2. forduló:
Békéscsaba – Vasas 1-1 (1-1)
Gólszerzők: Paudits (44.), ill. Radó (35.)

A forduló további mérkőzései:

Szerda:
17:00: Debreceni EAC – Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
17:30: Budaörs – BFC Siófok (helyszín: Tatabánya)
17:30: Szentlőrinc – Gyirmót FC Győr (helyszín: Kozármisleny)

A tabella jelenlegi állása:

(A tabellákat köszönjük az eredmenyek.com-nak!)

Lesgyanús helyzet után, egy kapu előtt keresztbe lőtt labdát a békéscsabai Szalai a saját kapujába kotort, így vezet a Vasas. A mérkőzést itt nézheti élőben: https://bit.ly/2ENVse5

Közzétette: M4Sport – 2020. augusztus 5., szerda

Egy jobboldali beadást elnéztek a Vasas védői, így Paudits szép fejessel egyenlíteni tudott.A mérkőzést itt nézheti élőben: https://bit.ly/2ENVse5