Női BL-selejtező: ötgólos győzelemmel jutott tovább a Ferencváros

Végig hatalmas fölényben játszva, sok helyzetet kialakítva jutott tovább az FTC.

Remekül kezdte a mérkőzést a Ferencváros, Ivanusa a 6. percben (1-0), Vágó pedig a 7. percben talált be (2-0). A gólok után is a Fradi irányította a meccset, sok lehetőséget dolgozott ki a magyar csapat, de ezekkel nem tudott élni. A 25. percben első lövéséből eredményes volt a Racing Luxemburg, Machado szerezte a gólt (2-1). A bekapott gól sem fogta meg az FTC-t továbbra is ötletes támadásokat vezetett a Ferencváros, és a félidő végén még kétszer betalált a magyar együttes: a 42. (3-1) és a hosszabbítás harmadik percében is Pusztai volt eredményes (4-1). A második játékrészben még nagyobb lett a Fradi mezőnyfölénye, míg a vendégek próbálták rendezni a védekezésüket. Az 58. percben Cameron is feliratkozott a gólszerzők közé (5-1), a 62.-ben pedig Vágó szerezte meg második találatát (6-1). Ezután is rengeteg helyzete volt még a Fradinak, de újabb gól már nem született, a Ferencváros magabiztosan jutott a következő selejtezőkörbe.

Ferencvárosi TC – Racing Luxemburg 6-1 (4-1)
Gólszerzők: Ivanusa (6.), Vágó (7., 62.), Pusztai (42., 45+3.), Cameron (58.), ill. Machado (25.)