NB I: véget ért a Bognár-mágia

Rangadóval kezdődött az NB I 11. fordulója. A Kisvárda – Paks találkozó ha nem is nevezhető ízig vérig rangadónak, de a két csapat mérkőzés előtt elfoglalt bajnoki helyezése alapján, joggal hívhatjuk rangadónak. A Paks 10 lejátszott mérkőzéssel második, míg a Kisvárda eggyel kevesebb meccsel harmadik volt a tabellán.

Bognár György kinevezése óta a Paks veretlen, 6 bajnoki meccséből 5-öt megnyert. Ennek fényében igazi bombameglepetés volt a mérkőzés elején Claudiu Bumba gólja 1-0! A Kisvárda román játékosa egy szép támadás végén talált be a paksi kapuba.
A 31. percben egy paksi beadásnál, a Kisvárda két középhátvédje Rubus és Datkovic közrefogta az előző fordulóban mesternégyesig jutó Hahn Jánost, a gólszerzésben sikerült megakadályozniuk a paksi támadót, viszont nagy igyekezetében Rubus a saját kapujába csúsztatott 1-1!
Mégis előnnyel mehetett a pihenőre a Kisvárda. Egy kontra végén Navratil talált be 2-1!

A második félidőben hiába volt több lehetősége a Paksnak, a 86. percben egy Jelena góllal a Kisvárda lezárta a mérkőzést 3-1!
Ezzel a vereséggel a Paks elszenvedte első vereségét Bognár György irányításával.

Kisvárda – Paks 3-1 (2-1)
Helyszín: Kisvárda, Várkerti Stadion Vezette: Káprály M.
Gólszerzők: Bumba (18.), Navratil (44.) ill. Rubus (31. – öngól)