Meglepő pofonba szaladt bele a Leicester City! – videóval

Az angol bajnokság 10. fordulójában a Leicester City a Fulhamet látta vendégül. Brendan Rodgers együttese volt a találkozó egyértelmű esélyese, ám a londoniaknak sikerült 3 ponttal távozniuk a “Rókák” otthonából.

Nagy esélyt szalasztott el a Leicester City, hiszen egy győzelemmel felzárkózhattak volna az éllovas Tottenham és Liverpool mellé. A “Rókák” fölényben futballoztak az első félidőben és több helyzetet is dolgoztak ki, ám ennek ellenére mégis a Fulham szerezte meg a vezetést. A 30. percben Anguissa ugratta ki Lookmant, aki higgadtan elpasszolta a labdát Schmeichel mellett, 0-1! A 38. percben aztán jött az újabb hidegzuhany a Leicester számára. Fuchs szabálytalansága után büntetőhöz jutottak a londoniak, amit ezúttal értékesíteni tudtak Cavaleiro révén, 0-2! A második félidőben sem változott sokat a játék képe, a Fulham azonban jól állta a sarat, egészen a 86. minutumig. Ekkor Vardy passzából Barnes vette be a kaput, 1-2! Az egyenlítés azonban már nem jött össze. A Fulham nagyon értékes pontokkal gazdagodott, amelyeknek köszönhetően ismét ki tudtak lépni a kiesőzónából.