Könnyed győzelmet aratott a Villarreal a Celta otthonában! – videóval

A spanyol bajnokság (La Liga) 18. fordulójának nyitómeccsén a Villarreal nyerni tudott a Celta Vigo otthonában. A hazaiak az első 30 percben saját magukat lőtték lábon és sima 4-0-ás vereséget szenvedtek.

Borzasztó első 30 percet produkált a Celta Vigo a Villarreal elleni mérkőzésen, amit a vendégek ki is használtak és minden kérdést eldöntöttek ez idő alatt. Unai Emery legénysége már az 5. percben megszerezte a vezetést. Denis Suárez a saját kapuja előterében vesztette el a labdát Parejóval szemben, aki Moreno elé tálalt, ő pedig megszerezte elsőként az idényben a 10. találatát, 0-1! Szűk 10 minutummal később már kettő volt a különbség. Ekkor Blanco kapus ajándékozta a játékszert az egyik Villarreal játékosnak, középen pedig teljesen üresen érkezett Gómez és ő sem hibázott, 0-2! Még mindig nem telt el 20 perc, amikor a Celta már a 3. gólját kapta. Egy oldalsó szabadrúgást Parejo végzett el, a beadásához senki nem ért hozzá, ami így a hálóban kötött ki, 0-3! A kegyelemdöfést a 31. percben vitték be a vendégek, ekkor a saját kapujuktól indulva pár húzásból átszaladtak a hazaiakon, majd Nino zárta le az akciót a kapust átemelve, 0-4! A második játékrészben Emery csapata már alaposan visszavett az iramból, de a Celta ekkor sem tudott komoly veszélyt okozni, így sima sikert arattak a “Sárgák”, akik ezzel a győzelemmel már a 3. helyen állnak a tabellán.