Premier League: Ismét nyerni tudott a Sheffield United! – videóval

Az angol bajnokság (Premier League) 22. fordulójának keddi játéknapján kiesési rangadót rendeztek a Sheffield United és a West Brom között. A vezetést a vendégek szerezték meg, ám Chris Wilder együttese fordítani tudott.

Igazi “roncsderbit” láthattak a Premier Leaguet követők, hisz a sereghajtó Sheffield United fogadta az utolsó előtti West Bromot. Az első játékrészt a hazaiak uralták inkább, ők tudtak több veszélyes helyzetet kidolgozni, de a vezetést mégis a vendégek szerezték meg. A 41. percben Ramsdale két közeli lövést is hárítani tudott, de harmadikra már tehetetlen volt Phillips lövésével szemben, 0-1! A második félidő elején nagy erőket mozgosított a Sheffield, aminek meg is lett az eredménye. Az 56. minutumban egy kapu előtti kavarodást tudott kihasználni Bogle, aki bevette Johnstone portáját, 1-1! A hazaiak az egyenlítést követően is fölényben maradtak, de a 63. percben Ramsdale hatalmas bravúrjára volt szükség, hogy ne ismét a West Bromnál legyen az előny. 10 perccel később a Sheffield viszont értékesíteni tudta egy újabb helyzetét. Egy beadás után Sharp tudta bekotorni a labdát, 2-1! Ezt követően a vendégek már nem tudtak veszélyeztetni, a Sheffield megérdemelt győzelmet aratott, az utolsó 5 körben pedig 3. sikerét érte el, ezzel némileg felzárkózva a mezőny hátsó részére.