Felkészülés: másodosztályú csapat lőtt négyet a Manchester Unitednek – videóval

A Premier League-ben szereplő Manchester United 4-2-re kikapott a másodosztályú Queens Park Rangerstől.

(Photo by Chloe Knott – Danehouse/Getty Images)

Solskjaer az első félidőben a lehetőségekhez képest erős csapatnak szavazott bizalmat, többek között Wan-Bissaka, Matic, Pereira, James, Lingard és Greenwood is kezdett. A Manchester United számára álomszerűen kezdődött a mérkőzés, hiszen az elmúlt szezont a West Hamben kölcsönben töltő Jesse Lingard góljával a már a 3. percben előnybe kerültek a “Vörös Ördögök” (0-1). Azonban nem sokáig örülhettek Matic-ék, hiszen négy perccel később Charlie Austion révén egyenlítettek a hazaiak (1-1). A fordulás után az öltözőben maradt Solskjaer csapata, a QPR hat perc alatt szerzett három gólt, és 4-1-re elhúzott. Ezekben a percekben Dykes duplázott, valamint Odubajo is betalált. A Manchester United a 73. percben Elanga góljával még szépített, így alakult ki a 4-2-es végeredmény.

QPR (II) – Manchester United 4-2 (1-1)
Gólszerzők: Austin 7., Dykes 52., 59., Odubajo 58., ill. Lingard 3., Elanga 73.