PL: Cristiano Ronaldo duplával tért haza az Old Traffordra! – videóval

Döcögősen indult, majd végül könnyed győzelem lett Cristiano Ronaldo debütálómérkőzéséből az Old Traffordon…

(Photo by Clive Brunskill/Getty Images)

Egészen elképesztő hangulatban fogadta a manchesteri közönség Cristiano Ronaldo hazatérését, hiszen a mérkőzést megelőzően is a járvány előtti időket felidézve zengett a stadion a portugál üdvözletére, a portugál klasszis pedig köszönte, és meghálálta a szíves fogadtatást.

Cristiano Ronaldo ugyan nehezen melegedett be, azonban így is megszerezte a Vörös Ördögök vezető találatát az első félidő hajrájában, amelynek köszönhetően a stadion egy emberként éltette őt a félidei sípszót megelőzően.

A második játékrészben ismét Ronaldo volt a főszereplő, hiszen Manquillo egyenlítőgóljára a portugál adott csattanós választ, így visszavéve a vezetést, amelyre később Fernandes és Lingard tette fel a koronát 1-1 góllal, így beállítva a 4-1-es végeredményt.

Manchester United – Newcastle 4-1 (1-0)
Gólszerzők: Ronaldo (45+2, 62.) Fernandes (80.) Lingard (92.) ill. Manquillo (56.)
Kiállítás: – ill. –