BL: “tizenegyespárbajt” hozott a Sevilla – Salzburg első félideje – videóval

Négy tizenegyest is láthattak azok, akik a Sevilla – Salzburg mérkőzést választották kora esti programnak.

(Photo by Fran Santiago/Getty Images)

A 13. percben a salzburgi Adeyemi próbálkozhatott, ám mellé lőtt. A 21. percben ismét tizenegyest kapott a Salzburg, ezúttal Sucic állt a labda mögé, és magabiztosan lőtt a kapuba (0-1). A 37. percben jött a harmadik büntető, – érdekesség, hogy mindhármat Adeyemi harcolta ki – ám ezúttal a kapufát találta el Sucic. A 42. percben a kihagyott tizenegyeseket Rakitic bosszulta meg, így egyenlített a Sevilla (1-1). További érdekesség, hogy az 50. percben En Nesyrit műesésért második sárga lappal kiállította a játékvezető, csakhogy a Sevilla támadója lesről indult, ám az ítélet, így a sárga lap és a kiállítás is érvényben maradt. Persze az is kétségtelen, hogy a VAR korában nem túl okos dolog szimulálni.