Eddig pontot sem szerző csapattól kapott ki a Fenerbahce – videóval

A török bajnokság 5. fordulójában az eddig veretlen Fenerbahce látogatott az idáig pontot sem szerző Basaksehirhez.

(Photo by Mehmet Murat Onel/Anadolu Agency via Getty Images)

Már a 16. percben jött a hidegzuhany a Fenerbahce számára, ekkor Okaka talált be (1-0). Ezután átvette az irányítást a Fener, de nem sikerült sok lehetőségek kidolgoznia a vendégeknek, így Basaksehir-vezetéssel mentek szünetre a csapatok. A második játékrészre cserékkel próbálta felrázni csapatát Pereira, ami össze is jött, a második játékrészben szinte felborult a pálya, egykapuzott a Fener. Özil beállítása után még tovább nőtt a nyomás, de a kapu előtt továbbra is pontatlanok voltak a vendégek. A 90. percben pedig el is dőlt a három pont sorsa, Gulbrandsen zárta le a meccset (2-0).

Basaksehir – Fenerbahce 2-0 (1-0)
Gólszerzők: Okaka (16.), Gulbrandsen (90.), ill.