La Liga: a második félidőben gyűrte le a Cádizt az Atlético – videóval

Zsinórban második meccsén szenvedett vereséget a Cádiz, Diego Simeone csapata immár hét bajnoki óta veretlen!

(Photo by Javier Montano/DeFodi Images via Getty Images)

Az első félidőben gyengén játszottak a csapatok, egyik együttesnek sem volt kaput eltaláló lövése. A 35. percben Lemar esett el a tizenhatoson belül, de nem ítélt tizenegyest a játékvezető. Ezután kicsit felpörgött az Atlético, a 38. minutumban Suárez lőtt fölé. A második játékrész első tíz perce sem hozott szemet gyönyörködtető játékot, de az 56. percben megtört a jég, Carrasco beadására érkezett Lemar, a francia a kapuba fejelt (0-1). A 64. percben ismét Lemar veszélyeztetett, de lövése gyenge volt, így Ledesma könnyedén hárított. A 70. percben megduplázta az előnyét az Atléti, Griezmann lőtt kapásból az alsóba (0-2). A 77. percben eldöntötte a három pont sorsát Simeone csapata, Cunha indítása után Correa talált be (0-3). A 86. percben szépített a Cádiz, Lozano beadása pattant meg egy védőn, a felperdülő labda pedig Oblak feje fölött a kapuba hullott (1-3). Az ezt követő középkezdésből megindult az Atlético, Griezmann tette Cunha elé a labdát, a brazil pedig a felsőbe lőtt (1-4).

Cádiz – Atletico Madrid 1-4 (0-0)
Gólszerzők: Lozano (86.), ill. Lemar (56.), Griezmann (70.), Correa (77.), Cunha (86.)