Kiesőhelyen álló csapat otthonában botlott a Fenerbahce – videóval

A magyar válogatott Szalai Attilát foglalkoztató török Fenerbahce 1-1-es döntetlent játszott a kiesőhelyen álló Göztepével a török bajnokság 14. fordulójában. Szalai Attila ezúttal is a kispadon kezdett, és csupán két percet töltött a pályán.

(Photo by Seskim Photo/MB Media/Getty Images)

A kiesés ellen küzdő hazaiak jóval veszélyesebben játszottak az első félidőben, és Mesut Özil hibája után megérdemelten szereztek vezetést Jahovic góljával a 40. percben (1-0). A szünet után a Fenerbahce Dursun révén gyorsan egyenlített (1-1), ám ezt követően kiegyenlített volt a mérkőzés és újabb gól már nem született. Ráadásul a vendégek emberhátrányban fejezték be a meccset, miután a játékvezető második sárga lappal kiállította Filip Novakot a 88. percben. A hosszabbításban Szalai Attila is pályára lépett Özil cseréjeként, ám mindössze két perc jutott neki. Botlásával a Fenerbahce a negyedik helyen áll a tabellán, 12 pont a hátránya a listavezető Trabzonsporral szemben.

Göztepe–Fenerbahce 1-1 (1-0)
Gólszerzők: Jahovic (40.), ill. Dursun (48.)
Kiállítva: – ill. Novak (88.)