NL: Sarabia megint betalált, a spanyolok megverték a cseheket! – videóval

Magabiztos győzelmet aratott Spanyolország a Nemzetek Ligája csoportjának 4. fordulójában: Luis Enrique együttese Csehországot gyűrte le, méghozzá 2–0 arányban.

(Photo by David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images)

A spanyolok a várakozásoknak megfelelően az első játékrészben hatalmas fölényben futballoztak, legalábbis a labdabirtoklást illetően – a helyzetek számában nagyjából kiegyenlített volt a mérleg. A hazaiak dominanciája először a 24. percben érett góllá, amikor is Carlos Soler érkezett Marco Asensio nagyszerű előkészítésére. A második találat a hajrához közeledve született, méghozzá a csereként beálló Pablo Sarabia révén, aki legutóbb Svájc ellen is eredményesnek bizonyult. A cseheken a frissen beálló csatártehetség, Adam Hlozek sem tudott segíteni, így kétgólos különbséggel ért véget az összecsapás.

Spanyolország 8 ponttal vezeti a csoportját, míg a csehek 4 egységgel harmadikok a tabellán.