Elmarad a Ferencváros utolsó ausztriai edzőmeccse!

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros együttese hivatalos oldalán jelezte, hogy elmarad a keddre tervezett harmadik felkészülési mérkőzésük.

Június 5-e óta Bad Radkersburgban edzőtáborozott a Ferencváros labdarúgócsapata, amely a tervek szerint 3 felkészülési mérkőzést játszott volna Ausztriában. Ebből végül azonban csak kettő valósult meg, a zöld-fehérek ugyanis a hivatalos honlapjukon közzétették, hogy a harmadik találkozójuk elmarad, miután a román Arges Pitesti lemondta a mérkőzést. A rövid közleményből nem derül ki, hogy az ellenfél miért határozott így. A Ferencváros együttese az első két találkozón a szlovén NK Carda Martjancit győzte le (8-0), majd 1:1-es döntetlent játszottak az északmacedón FK Shkendijával.

A klub közleményéből az is kiderül, hogy így a játékosok és a szakmai stáb a tervezettnél előbb, már ma elindulnak az edzőtáborból és Budapest felé veszik az irányt, ahol tovább folytatják a felkészülést a 2022/23-as szezonra.