Magyar Kupa: kisorsolták a második forduló párosításait

Az MLSZ a csütörtök délelőtti órákban elkészítette a MOL Magyar Kupa 2022-2023-as kiírása következő fordulójának sorsolását…

A MOL Magyar Kupa soron következő, 2. fordulójában harmadosztályú és megyei ligákban szereplő csapatok vesznek részt. A mérkőzéseket augusztus utolsó hétvégéjén rendezik meg, a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. A harmadik fordulótól kezdődően csatlakoznak az első és másodosztályú csapatok.

MOL Magyar Kupa, a 2. forduló párosításai:

DEAC (NB III)–Eger SE (NB III)
Tatabányai SC (NB III)–Balatonfüredi FC (NB III)
Zsámbéki SK (NB III)–Bicskei TC (NB III)
Szekszárdi UFC (NB III)–Budaörs (NB III)
Füzesgyarmati SK (NB III)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
Balatonszepezdi ÖKSK (Veszprém II.)–Komáromi VSE (NB III)
Király SE (Vas I.)–BVSC Zugló (NB III)
Úrkút SK (Veszprém I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
Silver Tüzép Karancslapujtő (Nógrád I.)–FC Hatvan (NB III)
Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III)
REAC Sport Kft. (BLSZ I.)–ESMTK (NB III)
Székkutas TC (Csongrád-Csanád II.)–Monor (NB III)
Edelény Borsodszer (Borsod-Abaúj-Zemplén II.)–Balassagyarmati Városi SE (NB III)
Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Tiszafüredi VSE (NB III)
Kalocsai FC (Bács-Kiskun I.)–Jászberényi FC (NB III)
Lajosmizsei VLC (Bács-Kiskun I.)–Meton FC Dabas SE (NB III)
VS Dunakeszi (Pest I.)–Szolnoki MÁV FC (NB III)
Kadarkút VSK (Somogy I.)–Iváncsa KSE (NB III)
43. sz. Építők SK (BLSZ I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
Pécsi Vasutas SK (Baranya I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–Dunaújváros (NB III)
Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)–Tatai AC (Komárom-Esztergom I.)
Mezőörs KSE (Győr-Moson-Sopron II.)–Söpte SE (Vas I.)
Abda SC VVFK Bau (Győr-Moson-Sopron I.)–Zalaszentgróti VFC (Zala I.)
Dunaharaszti MTK (Pest I.)–Bölcske SE (Tolna I.)
BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Cigánd SE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
Lenti TE SE (Zala I.)–XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)
Mátészalkai MTK (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Hidasnémeti VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
Mátraderecskei SE (Heves II.)–Putnok FC (NB III)
K. Ócsárd SE (Baranya II.)–Nagyatádi FC (Somogy I.)
Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)–ASR Gázgyár (BLSZ I.)
Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.)–Bugyi OBO SE (Pest I.)